wersja dla niedowidzących wersja z powiększoną czcionką

logo_facebookcom


Konkurs Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes
PDF Drukuj Email
środa, 02 kwietnia 2014 10:41

W dniu 17 marca ruszyła kolejna VI edycja Konkursu Prezydenta Miasta Łodzi na najlepszy biznesplan „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczych postaw wśród młodych ludzi, których chcemy zachęcić do wiązania swojej przyszłości z Łodzią. Nasz konkurs to doskonała trampolina do osiągnięcia własnych marzeń biznesowych.

Do wzięcia udziału w Konkursie zachęcamy młode osoby w wieku od 18 do 35 roku życia, które mają swój pomysł na biznes i chcą go realizować w Łodzi w tym studentów oraz początkujące firmy z Łodzi (działające nie dłużej niż 12 miesięcy).

http://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-mlodzi-w-lodzi-mam-pomysl-na-biznes/

 

Więcej…
 
STRONA INTERNETOWA PROJEKTU "poMOCNI"
PDF Drukuj Email
środa, 29 stycznia 2014 11:36

Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa projektu "poMOCNI": www.pomocni.inkubator.org.pl

Projekt jest realizowany na terenie woj. łódzkiego w ramach Działania 7.2. ”Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej”, Poddziałania 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
STRONA INTERNETOWA PROJEKTU "NOWE KWALIFIKACJE NOWĄ SZANSĄ"
PDF Drukuj Email
wtorek, 21 stycznia 2014 22:39

Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa projektu "Nowe kwalifikacje nową szansą": www.nowekwalifikacje.inkubator.org.pl

 
Projekt „Nowe kwalifikacje nową szansą”
PDF Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2014 10:11

Informujemy, że Fundacja Inkubator z dniem 1 stycznia 2014 r. rozpoczęła realizację projektu „Nowe kwalifikacje nową szansą”, współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy kobiety i mężczyzn w wieku 15-30 lat, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkałych na terenach powiatów: m. Łódź, zgierski i łódzki wschodni, zagrożonych wykluczeniem społecznym co najmniej z 1 powodu spośród wskazanych w art. 7 Ustawy o pomocy społecznej.

W ramach projektu przewidziano następujące formy wsparcia dla jego uczestników:

  • indywidualne oraz grupowe wsparcie psychologiczne;
  • poradnictwo zawodowe;
  • warsztaty i szkolenia rozwijające kompetencje społeczne;
  • wybrane szkolenie zawodowe (pracownik hotelowej służby pięter, pracownik ochrony bez licencji, operator wózków widłowych, pracownik biurowy z elementami kadrowo – płacowymi, fryzjerstwo)
  • płatne staże zawodowe

W najbliższych dniach zostanie uruchomiona strona internetowa projektu, na której zamieszczone będą wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu.

W razie pytań zapraszamy do siedziby Fundacji Inkubator w Łodzi ul. ks. Tymienieckiego 22/24 (pokój nr 3). Informacji udzielamy także pod numerem tel. (42) 637 23 12.

 
Wyniki analizy ofert złożonych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/2013
PDF Drukuj Email
środa, 27 listopada 2013 10:36

Informujemy, że w wyniku analizy ofert złożonych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/2013 w trybie zasady konkurencyjności z dnia 7 listopada 2013 roku, na dostarczenie sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania w ramach projektu „Więcej umiejętności – więcej możliwości” wyłoniono wykonawcę, którego oferta jest najkorzystniejsza.

Dostawę sprzętu komputerowego, multimedialnego i oprogramowania w ramach projektu przeprowadzi Conner Sp. z o.o. w Łodzi przy ul. Sterlinga 27/29.

 
Zapytanie ofertowe
PDF Drukuj Email
czwartek, 07 listopada 2013 15:39

W związku z realizacją projektu „Więcej umiejętności – więcej możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zgodnie z zasadą konkurencyjności, Fundacja Inkubator zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz oprogramowań. Poniżej, w pliku do pobrania zapytanie ofertowe wraz załącznikami.

Zapytanie ofertowe wraz z załącznikami

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 10

Kontakt

 

Fundacja Inkubator

ul. ks. Tymienieckiego 22/24

90-349 Łódź

(na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej)

e-mail: sekretariat@inkubator.org.pl

Nr tel: 42 633 16 55

Nr fax: 42 633 87 13

logo_krajowego_systemu_uslug_ksu


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Colourful World layout renew domain name Valid XHTML and CSS.