wersja dla niedowidzących wersja z powiększoną czcionką

logo_facebookcom


Projekt "Własny Biznes dla 50+"
PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2016 07:02

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 maja br. rozpoczęliśmy realizację projektu „Własny Biznes dla 50+” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania VIII.3.1 „Wsparcie przedsiębiorczości w formach bezzwrotnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Więcej…
 
Projekt "Poszukiwana/y"
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 08:29

Z dniem 01.01.2016 Fundacja Inkubator rozpoczęła realizację projektu "Poszukiwana/y" realizowanego w ramach Osi Priorytetowej I "Osoby młode na rynku pracy" Poddziałania 1.2.2 "Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych" Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu --> www.poszukiwani.inkubator.org.pl

 
Zakończenie realizacji projektu "Senior +60 - świadomy i aktywny obywatel
PDF Drukuj Email
środa, 30 grudnia 2015 10:05

W dniu 18 grudnia 2015 r. w siedzibie Fundacji Inkubator w Łodzi, ul. ks.Tymienieckiego 22/24 odbyła się konferencja podsumowująca realizację zadania publicznego „Senior + 60 – świadomy i aktywny obywatel” w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Celem ww. zadania publicznego było utrzymanie i przedłużenie sprawności fizycznej i umysłowej 50 osób powyżej 60 roku życia z terenu miasta Łodzi poprzez zajęcia edukacyjno-kulturalne i ruchowe, stymulujące aktywność fizyczną i umysłową oraz utrwalające postawy prozdrowotne w okresie 9 miesięcy realizacji zadania. Działania merytoryczne rozpoczęły się w czerwcu 2015 roku i obejmowały:

  1. Konwersatorium z zakresu „Rola aktywności ruchowej w życiu seniora”
  2. Konwersatorium z zakresu „Zdrowe odżywianie, zdrowe ciało i umysł”
  3. Warsztaty – trening pamięci koncentracji
  4. Warsztaty – Marketingowe techniki perswazji jako zagrożenie dla seniora
  5. Cykl wykładów „Prawo w pigułce” z zakresu:

*„Osoby starsze w prawie rodzinnym i opiekuńczym”

*„Prawne możliwości działań osób starszych pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa”

*„Prawo spadkowe”

  1. Zajęcia ruchowe Nordic walking
  2. Zajęcia gimnastyczne w wodzie
  3. Zajęcia kulturalne (wyjścia do kin, teatrów, spacery po Łodzi z przewodnikiem, itp.)

Ostatnim elementem zaplanowanym w projekcie była konferencja podsumowująca z udziałem uczestników, trenerów i pracowników administracyjnych, której celem było podsumowanie zrealizowanego zadania publicznego oraz upowszechnianie i promocja osiągniętych rezultatów. Na zakończenie konferencji każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie potwierdzające udział  w zadaniu publicznym „Senior + 60 – świadomy i aktywny obywatel”, a tym samym skorzystanie z zajęć edukacyjno-kulturalnych
i ruchowych.

Fundacja Inkubator serdecznie dziękuje uczestnikom, trenerom, instruktorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w projekt „Senior + 60  - świadomy i aktywny obywatel” za udział i pomoc w realizacji ww. zadania publicznego.

<<< Zdjęcie z konferencji - 1 >>>

<<< Zdjęcie z konferencji - 2 >>>

 
Konferencja podsumowująca projekt "Senior +60 - świadomy i aktywny obywatel"
PDF Drukuj Email
czwartek, 10 grudnia 2015 09:33

Fundacja Inkubator zaprasza wszystkich uczestników projektu oraz trenerów na konferencję podsumowującą realizację zadania publicznego "Senior +60 - świadomy i aktywny obywatel", realizowanego w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Konferencja odbędzie się w dniu 18 grudnia 2015 r. (piątek) o godz. 9.30 w siedzibie Fundacji Inkubator w Łodzi, ul. ks. Tymienieckiego 22/24. Celem konferencji będzie podsumowanie zrealizowanego zadania publicznego oraz upowszechnianie i promocja osiągniętych rezultatów. Po zakończeniu konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

 
Warsztaty z zakresu obsługi Narzędzia Pomiaru Kapitału Ludzkiego
PDF Drukuj Email
wtorek, 24 listopada 2015 09:01

Szanowni Państwo,


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje 26 listopada w Łodzi bezpłatne warsztaty z zakresu obsługi Narzędzia Pomiaru Kapitału Ludzkiego (NKL), podczas których uczestnicy poznają to innowacyjne narzędzie, dowiedzą się, w jaki sposób się nim posługiwać i wykorzystywać uzyskane wyniki przy podejmowaniu kluczowych decyzji zarządczych w przedsiębiorstwie.


Warsztaty skierowane są do właścicieli, kadry zarządzającej, pracowników działów HR i księgowości małych i średnich przedsiębiorstw.

 

<<<< ZAPROSZENIE >>>>

 


 
Badanie firm utworzonych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
PDF Drukuj Email
wtorek, 10 listopada 2015 08:58

BADANIE FIRM UTWORZONYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI


Informujemy, że w okresie 11.2015-12.2015 prowadzone będzie badanie ankietowe wśród osób, które uczestniczyły w projektach realizowanych przez Fundację Inkubator (dotyczy Działania 6.2 i Poddziałania 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).

 

W imieniu zespołu badawczego - dr inż. Dominika Lisiak-Felicka

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 10

Kontakt

 

Fundacja Inkubator

ul. ks. Tymienieckiego 22/24

90-349 Łódź

(na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej)

e-mail: sekretariat@inkubator.org.pl

Nr tel: 42 633 16 55

Nr fax: 42 633 87 13

logo_krajowego_systemu_uslug_ksu


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Colourful World layout renew domain name Valid XHTML and CSS.