top


Konferencja UŁ PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2015 09:41

Szanowni Państwo,

W imieniu Uniwersytetu Łódzkiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję

„Komercjalizacja wiedzy i transfer technologii – rola i rozwój kompetencji brokera technologii”

08.06.2015 r. (poniedziałek) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego,
przy ul. Matejki 22/26 w Łodzi, s. 115.

Konferencja dotyczyć będzie wyzwań i możliwości komercjalizacji wiedzy i transferu technologii. Tematem przewodnim będzie rola brokera technologii w procesie wdrażania innowacji. W ramach konferencji gościć będą przedstawiciele polskich ośrodków innowacji oraz instytucji wspierających rozwój innowacji.

Konferencja obejmuje także warsztaty poświęcone nowym źródłom finansowania komercjalizacji wiedzy w ramach bieżącej perspektywy finansowej UE oraz uwarunkowań działalności brokerów technologii w warunkach polskich.

Konferencja oraz warsztaty organizowane są w ramach unijnego projektu Leonardo da Vinci - Europejski Broker Transferu Technologii, którego celem jest podniesienie rangi profesji brokera oraz opracowanie dedykowanego kursu. Więcej informacji oraz materiały projektowe znajdują się na stronie projektu: http://www.etmproject.eu/

Zapraszamy do zarezerwowania czasu w dniu 8 czerwca 2015 r. i udziału w konferencji. Przewidujemy obrady w godzinach od 10:00  do 15:30. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do Pani Karoliny Tomczyk - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Senior +60 - Świadomy i aktywny obywatel PDF Drukuj Email
środa, 22 kwietnia 2015 11:53

Z dniem 01.04.2015 Fundacja Inkubator rozpoczęła realizację projektu "Senior +60 - świadomy
i aktywny obywatel"
- zadanie publiczne realizowane w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 - 2020. Więcej szczegółów odnośnie projektu w zakładce "Projekty" bądź pod nr telefonu: 42 637 01 78.

 
Konkurs Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes PDF Drukuj Email
środa, 02 kwietnia 2014 10:41

W dniu 17 marca ruszyła kolejna VI edycja Konkursu Prezydenta Miasta Łodzi na najlepszy biznesplan „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczych postaw wśród młodych ludzi, których chcemy zachęcić do wiązania swojej przyszłości z Łodzią. Nasz konkurs to doskonała trampolina do osiągnięcia własnych marzeń biznesowych.

Do wzięcia udziału w Konkursie zachęcamy młode osoby w wieku od 18 do 35 roku życia, które mają swój pomysł na biznes i chcą go realizować w Łodzi w tym studentów oraz początkujące firmy z Łodzi (działające nie dłużej niż 12 miesięcy).

http://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-mlodzi-w-lodzi-mam-pomysl-na-biznes/

 

Więcej…
 
STRONA INTERNETOWA PROJEKTU "poMOCNI" PDF Drukuj Email
środa, 29 stycznia 2014 11:36

Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa projektu "poMOCNI": www.pomocni.inkubator.org.pl

Projekt jest realizowany na terenie woj. łódzkiego w ramach Działania 7.2. ”Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej”, Poddziałania 7.2.1. „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
STRONA INTERNETOWA PROJEKTU "NOWE KWALIFIKACJE NOWĄ SZANSĄ" PDF Drukuj Email
wtorek, 21 stycznia 2014 22:39

Informujemy, że została uruchomiona strona internetowa projektu "Nowe kwalifikacje nową szansą": www.nowekwalifikacje.inkubator.org.pl

 
Projekt „Nowe kwalifikacje nową szansą” PDF Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2014 10:11

Informujemy, że Fundacja Inkubator z dniem 1 stycznia 2014 r. rozpoczęła realizację projektu „Nowe kwalifikacje nową szansą”, współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy kobiety i mężczyzn w wieku 15-30 lat, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkałych na terenach powiatów: m. Łódź, zgierski i łódzki wschodni, zagrożonych wykluczeniem społecznym co najmniej z 1 powodu spośród wskazanych w art. 7 Ustawy o pomocy społecznej.

W ramach projektu przewidziano następujące formy wsparcia dla jego uczestników:

  • indywidualne oraz grupowe wsparcie psychologiczne;
  • poradnictwo zawodowe;
  • warsztaty i szkolenia rozwijające kompetencje społeczne;
  • wybrane szkolenie zawodowe (pracownik hotelowej służby pięter, pracownik ochrony bez licencji, operator wózków widłowych, pracownik biurowy z elementami kadrowo – płacowymi, fryzjerstwo)
  • płatne staże zawodowe

W najbliższych dniach zostanie uruchomiona strona internetowa projektu, na której zamieszczone będą wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu.

W razie pytań zapraszamy do siedziby Fundacji Inkubator w Łodzi ul. ks. Tymienieckiego 22/24 (pokój nr 3). Informacji udzielamy także pod numerem tel. (42) 637 23 12.

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6

Uwaga!

 

Informujemy, że od dnia

1 października 2013 r.

Fundacja Inkubator zmieniła
lokalizację swojej siedziby.

Nowy adres to:

ul. ks. Tymienieckiego 22/24

90-349 Łódź

(na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej).

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Colourful World layout renew domain name Valid XHTML and CSS.